Hurtownia "Giewont" istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat. Obecnie jest jedną z większych i prężnie działających hurtowni bielizny i pończosznictwa w Polsce. Oferujemy naszym klientom szerokie spektrum towarów z wyspecjalizowanych działów:

  1. bielizny
  2. pończosznictwa

Działamy stacjonarnie i internetowo za pośrednictwem strony www.giewont.com.pl

W naszej ofercie proponujemy klientom także odzież reklamową marki PROMOSTARS – to bogata kolekcja T-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek oraz czapek idealnych pod nadruk.

Główną dewizą naszej działalności są:

  1. lojalność - prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową, nie tworzymy stoisk patronackich i sklepów firmowych
  2. oszczędność czasu - szybka, fachowa obsługa, możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu
  3. dostosowanie do potrzeb klientów – proponujemy wysyłkę towaru, a w przypadku dużych gabarytów jego dowóz, na wybranym terenie, bezpośrednio do klienta
  4. atrakcyjne warunki współpracy handlowej zarówno dla stałych jak i nowych odbiorców
  5. liczne promocje i wyprzedaże

Nasze atuty doceniają nie tylko klienci z regionu, czy dalszych zakątków Polski, ale również Ukrainy, Słowacji, Węgier. Przez cały czas funkcjonowania prowadzimy zmiany strukturalne i organizacyjne, które mają na celu polepszanie współpracy z kontrahentami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić również sprzedaż on-line (bielizna i pończosznictwo). Mamy nadzieję, że ta forma współpracy przyniesie obopólne korzyści.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

INFOLINIA: 17 86 59 970

Polub nasz profil na Facebook