Hurtownia "Giewont" istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat. W chwili obecnej jest jedną z największych i najprężniej działających hurtowni odzieży w Polsce. Na powierzchni 10 000 m kw. oferujemy naszym klientom szerokie spektrum towarów z sześciu wyspecjalizowanych działów:

  1. bielizny
  2. pończosznictwa
  3. sportowego
  4. damsko – męskiego
  5. dziecięcego

oraz szeroko rozwiniętego niemowlęcego.

Jesteśmy również importerem a zarazem współwłaścicielem męskiej marki odzieżowej JUST YUPPI - docenionej przez klientów za dopracowane i przemyślane kolekcje wprowadzane cyklicznie 2 razy do roku.

W naszej ofercie proponujemy klientom także odzież reklamową marki PROMOSTARS – to bogata kolekcja T-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek oraz czapek idealnych pod nadruk.

Główną dewizą naszej działalności są:

  1. lojalność - prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową, nie tworzymy stoisk patronackich i sklepów firmowych
  2. oszczędność czasu - szybka, fachowa obsługa, możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu
  3. dostosowanie do potrzeb klientów – proponujemy wysyłkę towaru, a w przypadku dużych gabarytów jego dowóz, na wybranym terenie, bezpośrednio do klienta
  4. atrakcyjne warunki współpracy handlowej zarówno dla stałych jak i nowych odbiorców
  5. liczne promocje i wyprzedaże

Nasze atuty doceniają nie tylko klienci z regionu, czy dalszych zakątków Polski, ale również Ukrainy, Rosji, Słowacji, Węgier. Przez cały czas funkcjonowania prowadzimy zmiany strukturalne i organizacyjne, które mają na celu polepszanie współpracy z kontrahentami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić również sprzedaż on-line (bielizna i pończosznictwo). Mamy nadzieję, że ta forma współpracy przyniesie obopólne korzyści.

Zapraszamy Państwa do współpracy!