Sklep internetowy, działający pod adresem https://www.giewont.com.pl, prowadzony jest przez: 

Zakupy w sklepie internetowym hurtowni Giewont mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Podstawowym warunkiem rozpoczęcia zakupów jest rejestracja na stronie oraz prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, wybór formy płatności i przesłanie zamówienia.

W celu nawiązania współpracy handlowej zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Przy rejestracji należy podać nazwę i dane firmy (adres, NIP, Regon), imię i nazwisko osoby kontaktowej, adres e-mail oraz hasło. Po wypełnieniu powyższego formularza prosimy o dołączenie dokumentów rejestracyjnych firmy, tj. NIP, Regon, KRS lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej bądź przesłanie ich na adres mail:

Po zweryfikowaniu przez nas danych oraz ww. dokumentów, otrzymają Państwo drogą elektroniczną potwierdzenie dostępu do panelu hurtowego umożliwiającego składanie zamówień.  Stali klienci hurtowni stacjonarnej nie są zobowiązani do wysyłania dokumentów rejestracyjnych firmy. Po sprawdzeniu przez pracownika automatycznie zostanie wysłany link z dostępem do platformy online.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z zasadami współpracy oraz z regulaminem sklepu.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację warunków współpracy.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Internetowy Sklep https://www.giewont.com.pl weryfikuje zamówienia telefonicznie lub mailowo.